Ana sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin ilk yetişkin bezi markası olarak kurulan Canped, aynı zamanda Türkiye’nin bu alanda en çok tercih edilen markasıdır. Gelişen yetişkin bezi pazarının lideri olarak, en fazla ürün çeşitliliğine de sahiptir. Türkiye’deki faaliyetlerine ek olarak 39 ülkeye ihracat yapan Ontex Türkiye; Afrika, Kafkaslar, Orta Asya ve Orta Doğu bölgelerinin yönetiminden sorumludur. Bu pazarlarda başlıca markaları Canbebe ve Canped ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedeflemektedir. Kendi markalarının yanında Özel Markalı Üretim alanında, uzman kadrosuyla tüketici ihtiyaçlarına yönelik olarak ürünler üretmektedir. Ontex Türkiye, İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği bünyesinde faaliyet gösteren İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği üyeleri arasında; “Kağıt, Karton, Ambalaj, Kırtasiye” alt grubunda en çok ihracat yapan 5 firma arasında, 10 yıldır aralıksız yer almaktadır.

Tarihimiz

1998

1998 yılında, Türkiye’nin ilk yetişkin bezi markası olan Canped doğdu.

2007

Canped belbantlı ürünlerine ve yatak örtülerine ek olarak 2007 yılında ürün portföyünü genişleterek idrar kaçırma problemi yaşayan yetişkinlerin hayatını kolaylaştıran emici külot ve mesane pedi ürünlerini de getirmiştir.

2012

2012 yılında,  Türkiye’de yine bir ilk olan, çocuklara özel xs beden tekstil belbantlı bez lansmanı yapıldı.  Önemli ürün geliştirme adımlarından biri atıldı ve tüm belbantlı ürünler tekstil yüzeyli üretilmeye başlandı.

2018

Yeni teknoloji, daha ince daha emici ultra mesane pedlerinin lansmanı gerçekleştirildi.

2020

İdrar kaçırma sorunu yaşayan yetişkinlerin sosyal hayatlarını aktif yaşamlarına yardımcı ince emici külot ve idrar kaçırma sorunu yaşayan çocuklara özel külot bezleri portföyüne ekledi

Politikalarımız

Sürdürülebilirlik

Politika

Ontex, yüksek kalitede kişisel hijyen ürünleri ve hizmetlerinin lider tedarikçisi olmakla birlikte kurumsal sorumluluğa ve sürdürülebilirliğe olan güçlü bağlılığıyla dünya çapında çok sayıda tüketici, perakendeci, yaşam tarzı markalarını taşıyan iş ortakları, kurumsal ve özel sağlık hizmeti sağlayıcılarının tercih ettiği iş ortağıdır.

Okumaya devam et

Bilgi Güvenliği

Politika

Ontex Tüketim Ürünleri San ve Tic. AŞ, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’nin (BGYS) etkin olarak uygulanması ve sürdürülmesi bağlamında; kuruluşun bilgi varlıklarının gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini sağlayacak ve koruyacak tedbirler almayı taahhüd eder.

Okumaya devam et

Kalite

Politika

Ontex, yüksek kalitede kişisel hijyen ürünlerinin önde gelen bir üreticisi olarak geniş kitlelerce tanınmış bir firmadır. Global olarak tüketiciler, perakendeciler, yaşam tarzı markalarını taşıyan iş ortakları, kurumsal ve özel sağlık hizmeti sağlayıcıları tarafından tercih edilen bir iş ortağı konumundayız. Toplum üzerinde olumlu bir etki sağlamak ve insanların yaşamlarını daha güzel kılmak için çalışmaktayız.

Okumaya devam et

Haberler

Diğer haberlere göz at