Avrupa’nın en büyük, bebek ve yetişkinlere yönelik hijyenik ürün üreticilerinden Ontex, 16 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında Kıbrıs Kaya Artemis Resort Hotel’de düzenlenen ‘Selçuk Ecza Deposu Satış Etkinliği’nde, sektörün en çok tercih edilen markalarından olması nedeniyle yoğun ilgi gördü. Mevcut ve potansiyel paydaşları eczacılarla bir araya gelen Ontex, bünyesinde yer alan Türkiye’nin ilk yetişkin bezi markası Canped’in geniş ürün yelpazesini tanıttı.

Afrika, Kafkaslar, Orta Asya ve Orta Doğu bölgelerinin yönetiminden sorumlu olan Ontex Türkiye, Selçuk Ecza Deposu tarafından Kıbrıs Kaya Artemis Resort Hotel’de gerçekleştirilen ‘Satış Etkinliği’ne katıldı. Yaklaşık 1200 değerli eczacının katıldığı etkinlikte, sağlık sektöründen birçok marka yer aldı.

Türkiye’den katılım sağlayan eczacılar, etkinlikte Ontex Türkiye bünyesindeki yetişkin bezi pazarının lider markası* Canped’in ürünleriyle de buluştu. 39 ülkeye ihracat yapan Ontex Türkiye’nin, sektöründe en fazla ürün çeşitliliğine sahip markası Canped’in inkontinans ürünlerini sergilediği standına eczacıların ilgisi oldukça yüksekti.

Bu yazıyı faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz!