Avrupa’nın hijyenik ürünler devi Ontex Group güvencesiyle üretilen ve Türkiye’nin hasta bezinde ilk tercihi olan Canped, yenilenen içeriğiyle bayilere yönelik yeni ambalaj lansmanını Swiss Otel’de gerçekleştirdi.

Farklı ihtiyaçlara yönelik hasta bezleri ile bugüne kadar sayısız hasta ve hasta yakınının güvenini kazanan Canped, zenginleşen ürün içeriğiyle yeni ambalajını tüketicinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Tekstil dokusu ve nefes alan yan yüzeye sahip yeni Canped belbantlı hasta bezleri, yumuşak gözeneklerden oluşan pamuksu üst yüzeyi ile üstün konfor sunuyor.

Canped’in yeni nesil ürünleri olan Emici Külot ve Mesane Pedi, rahat ve güvenli kullanımı ile hastalara hareket özgürlüğü sağlıyor.

Özel bakıma ihtiyaç duyanların kullanımına uygun olarak tasarlanan Canped ürünleri, defalarca açılıp kapanabilen bel bantları ile kolaylıkla kullanılabiliyor.

Yıllardır yetişkin hasta bezinde en çok tercih edilen marka olan Canped, yenilenen ambalajıyla ve üstün özellikleriyle ihtiyaç duyduğunuz güveni ve konforu sağlamaya devam ediyor.

Canped ürünlerine  www.canped.com ve www.hastabezial.com  adreslerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca hasta ve hasta yakınlarını buluşturan  “Canped ile Biz Bir Aileyiz”  Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz!