Hasta bezinde ilk tercih olan Canped Bursa’da gerçekleştirilen, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı ve Çocuk Ürolojisi Bilim Dalı’nın ev sahipliği yaptığı III. ‘Ulusal Pediatrik Üroloji Kongresi’ne katıldı.

250’nin üzerinde çocuk cerrahı, hemşire ve ürologun katıldığı kongre Uludağ Üniversitesi Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Çocuk sağlığı, çocuk hastalıkları uzmanları ve çocuk nefrolojisi uzmanlarının bilgi ve deneyimlerini paylaştığı kongrede,  Canped özel bakıma ihtiyaç duyan çocuklara yönelik geliştirdiği “Canped Extra Small” belbantlı hasta bezini tanıttı.

Ayrıca Kongre süresince ‘Çocuklarda inguinoskrotal bölge patolojilerinin tedavisi’ ve ‘Pediatrik Üroloji Hemşireliği’ kurslarının yanı sıra çocuk ürolojisinin temel konuları ile ilgili paneller, konferanslar, serbest bildiriler, video ve poster sunuları ve köşe başı toplantıları yapıldı.

Canped Extra Small Hakkında

Farklı ihtiyaçlara yönelik yetişkin bezleri ile bugüne kadar sayısız hasta ve hasta yakınının güvenini kazanan Canped, özel bakıma ihtiyaç duyan 25 kg. ve üzeri çocuklar için yepyeni bir ürün geliştirdi.

Tekstil doku ve nefes alan yan yüzeylere sahip Canped Extra Small belbantlı hasta bezi, anatomik yapısı ile ekstra konfor ve rahatlığı bir arada sunuyor. Bel ölçüsü 40-70 cm arasında özel bakıma ihtiyaç duyan çocukların kullanımına uygun olarak tasarlanan bu yeni ürün, defalarca açılıp kapanabilen, cırt cırtlı yumuşak bel bantları ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Sızmalara karşı ‘ bariyerleri ’ ve bez değişim zamanını gösteren ‘ özel ıslaklık göstergesi ’ bulunan Canped Extra Small belbantlı hasta bezi’nin bir paketinde 30 adet yer alıyor.

Ayrıca bu ürün, Sosyal Güvenlik Kurumu ‘ hasta bezi ’ geri ödeme kapsamında bulunuyor.

Canped ürünlerine  www.canped.com ve www.hastabezial.com  adreslerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca hasta ve hasta yakınlarını buluşturan  “Canped ile Biz Bir Aileyiz” Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz!