Sık Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR


 • SGK'dan nasıl geri ödeme alabilirim?

  SGK'dan geri ödeme alabilmek için ilgili hekimden alınacak rapor, hasta bezi reçetesi, alınan ürünün faturası ve T.C. Kimlik numarası yeterlidir. Bu evraklarla bulunduğunuz ildeki SGK il müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz.

 • Yatan bir hastam için Emici Külot kullanabilir miyim? Emici Külot kullanmak için hastamın mobil (ayakta) mı olması gerekiyor?

  Elbette kullanabilirsiniz. Birçok yatan hastanın Canped Emici Külot kullandığını bilmekteyiz. Tekstil dış yüzeyi ile emici külot hastanıza maksimum konfor sağlar. Yanlardan yırtılarak açılır, hastanızı çok fazla hareket ettirmenize gerek kalmadan bezini değiştirebilirsiniz.

 • Canped ürünlerini nerelerden bulabilirim?

  Yetkili marketlerden, eczanelerden ve medikal marketlerden bulabilirsiniz. Ayrıca www.hastabezial.com adresinden koli bazında alışveriş yapabilirsiniz.

 • Mesane pedi'ni doğumdan sonra kullanabilir miyim?

  Evet. Canped Mesane Pedi'ni doğumdan sonraki idrar kaçırma problemlerinde ve hijyenik pedin yetmediği durumlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 • Canped Emici Külot ve Mesane Pedi'nin SGK geri ödemesi var mı?

  Evet. Hasta bezi raporu ile SGK'dan geri ödeme alabilirsiniz. Ayrıca Canped Anatomik ve Belbantlı Hasta Bezleri de SGK geri ödeme kapsamındadır.

 • Engelli çocuklar için geliştirilen Canped Extra Small Belbantlı Hasta Bezi de SGK Geri Ödeme kapsamında mıdır?

  Evet. Engelli çocuklar için alınan bezlerin SGK geri ödemesinde daha önce ciddi sıkıntılar yaşandığını biliyoruz. Bu sorumlulukla Türkiye'de ilk kez Canped Extra Small Belbantlı Hasta Bezini ürettik. Hasta bezi raporu ile SGK'dan geri ödeme alabilirsiniz.

Kollektif Dijital Reklam Ajansı